logo
Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat.

Budownictwo Modułowe-Oferta

Proces produkcji modułów mieszkalnych w naszym zakładzie odbywa się w przyjaznych dla środowiska, w pełni kontrolowanych warunkach.

Przy tworzeniu przestrzeni mieszkalnych wykorzystujemy spójne materiały, doświadczoną kadrę wykonawczą i specjalistyczne niestandardowe wzornictwo, dzięki temu nasze projekty realizowane są około 40% szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod budowlanych. Ta znaczna oszczędność czasu jest ogromna przewaga konkurencyjną.

Nasza oferta to kompleksowe działania, na które składają się:

01
KROK 1

Prace Projektowe

Dedykowany zespół architektów i konstruktorów jest w stanie podejmować każdy projekt budowlany. Jest to możliwe dzięki posiadanemu doświadczeniu w przygotowaniach projektów dla różnych sektorów o specyficznych wymaganiach.

02_rysunek_modul_bbs_UNO
02
KROK 2

Produkcja

Jesteśmy w stanie realizować różnorodne projekty w sektorze budownictwa mieszkaniowego, hotelarskiego oraz medycznego. Nasz zakład produkcyjny jest zaprojektowany w taki sposób, aby osiągać maksymalną wydajność z dotrzymaniem terminowości każdej powierzonej inwestycji.

03
KROK 3

Wykończenie

Oferujemy kompleksowe wykończenie wnętrz jak również pomoc w doborze materiałów wykończeniowych, pomoc techniczną tak by prowadzona przez nas inwestycja była estetyczna wizualnie i zarazem funkcjonalna.
Współpracujemy z wieloma dostawcami wysokiej jakości materiałów co ma znaczący wpływ na krótkie terminy realizacji dostaw. Wszystkie stosowane materiały są przez nas sprawdzane i posiadają odpowiednie certyfikaty.

IMG_8059

Przewaga Budownictwa Modułowego

1
Szybkość realizacji

o około 40% szybszy proces budowy niż w przypadku tradycyjnych metod budowlanych.

2
Wydłużony sezon budowlany

z uwagi na brak prac mokrych możliwe jest również prowadzenie prac budowlanych w zimie

EnglishGermanPolish