logo
Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy deweloperów, fundusze inwestycyjne i firmy budowlane z Europy. Oferując zoptymalizowany proces budowy oraz dostosowanie technologii do oczekiwań inwestorów.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwoju i wdrażania budownictwa modułowego.

Głównym obszarem naszych działań są kraje Europy Zachodniej, w szczególności Niemcy.

Module Uno opiera się na uniwersalnych zasadach i wartościach, które zapewniają naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa, a nam pozycję rzetelnego i wiarygodnego partnera.

Swoje zadania realizujemy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi, dbając o powodzenie inwestycji i satysfakcję klienta.

01

Zakres prac

Przed przystąpieniem do współpracy i podpisania umowy zawsze precyzyjnie określamy zakres prac oraz rodzaj stosowanych materiałów i rozwiązań.

Hand sketching on an architecture project
02

Nadzór

Roboty budowlane wykonywane są pod stałym nadzorem kadry inżynierskiej. Grupa zaufanych pracowników oraz firm podwykonawczych pozwala na sprawne przeprowadzenie robót zawsze w najwyższej jakości.

Wysoką jakość usług gwarantują wykwalifikowani pracownicy, stosowanie najnowszych technologii oraz wykorzystywanie najwyższej klasy maszyn i urządzeń. Uwzględniając potrzeby inwestora jesteśmy w stanie zrealizować każdą przedstawioną koncepcję.

EnglishGermanPolish